Krakerstand 2021

De finale

In een bloedstollende finale streden vijf teams voor de prijzen in de jeugdkrakercompetitie!

De eerste prijs is gewonnen door:  OBS de Dromedaris 8B uit Beuningen! 

Deelnemer Score Tijd    
OBS de Dromedaris 8B 100 2-7-2021 09:39    
BijEen Schatberg blauw B 100 2-7-2021 09:40    
De Koningslinde Kanjers 100 2-7-2021 09:41    
BijEen Schatberg blauw A 80 2-7-2021 09:37    
BBD 80 2-7-2021 09:43    

 

Einduitslag voorrondes

Het was weer een spannende competitie! Met drie teams die zich rechtstreeks hebben weten te plaatsen voor de finale en elf teams op een tweede plek hebben we besloten per barrage één finaleplek weg te geven! Voor de teams die nu afvallen; jullie hebben het erg goed gedaan! Het was een pittige editie. Hopelijk tot volgend jaar. Voor de andere teams: Veel succes met de eindstrijd!

Deelnemer Score  
OBS de Dromedaris 8B 400 Door naar finale
BijEen Schatberg blauw B 400 Door naar finale
BijEen Schatberg blauw A 400 Door naar finale
OJS het Scala 7/8 380 Barrage 25-6
BBC 380 Barrage 25-6
BBD 380 Barrage 30-6
BijEen Schatberg blauw C 380 Barrage 25-6
Plusklas 3D 380 Barrage 25-6
Hommeltjes 380 Barrage 25-6
De Koningslinde Kanjers 380 Barrage 25-6
Team Lambertus 380 Barrage 30-6
PWA28 380 Barrage 30-6
5-8 380 Barrage 30-6
De Stoere Stokstaarten 380 Barrage 30-6
Talentjes7/8B 360  
Emmagroep78 360  
Talentjes7/8C 360  
Eiminktoppers 360  
ONS8B 360  
ValkoKnabbel 360  
Zonnewijzer 8B 340  
De Biggetjes van BB5 340  
De Gravertjes van 8 340  
Kindertuin Kanjers 340  
Talentjes7/8A 340  
The Whizkids 320  
De nachtapothekers 320  
Meander 8A 320  
De Zeediekers 320  
Erasmusklas maandaggroep 320  
CH-B 320  
Rankers 300  
Matthijsje groep 7/8 300  
Esrein8 300  
OBS de Dromedaris 7B 300  
De Brug groep 8 300  
OBS de Dromedaris 7A 280  
Delphina 260  
Meander 8B 240  
@msterd@mseGrBen 240  
Dream Team 220  
De Klavertjes 4 220  
De Swingende Salamanders 220  
DNW 2021 220  
E 200  
Erasmusklas groep 7 180  
ONS8A 180  
The Eagles 180  
De Slimme Sneeuwuilen 180  
Toermalijn Hasselt 160  
Groep 7/8 de Ark 160  
BijeenAchtjes 160  
Berckackers 160  
Zonnewijzer8a 160  
De koele kikkers 140  
Haarschool8 100  
Nicolaas8B 100  
Hoevepower 100  
De dansende potloodjes 80  

 

Tussenstand

Deelnemer Score
BijEen Schatberg blauw B 300
OBS de Dromedaris 8B 300
BijEen Schatberg blauw A 300
De Stoere Stokstaarten 300
ONS8B 280
ValkoKnabbel 280
BijEen Schatberg blauw C 280
Eiminktoppers 280
OJS het Scala 7/8 280
Plusklas 3D 280
PWA28 280
BBC 280
BBD 280
De Biggetjes van BB5 280
De Koningslinde Kanjers 280
Team Lambertus 280
5-8 280
Hommeltjes 280
CH-B 260
Zonnewijzer 8B 260
De nachtapothekers 260
Talentjes7/8B 260
Emmagroep78 260
Talentjes7/8A 260
Talentjes7/8C 260
Meander 8B 240
@msterd@mseGrBen 240
De Zeediekers 240
Meander 8A 240
Kindertuin Kanjers 240
De Gravertjes van 8 240
Matthijsje groep 7/8 240
Erasmusklas maandaggroep 220
Delphina 220
Dream Team 220
The Whizkids 220
Rankers 220
De Swingende Salamanders 220
OBS de Dromedaris 7B 220
DNW 2021 220
E 200
Esrein8 200
De Brug groep 8 200
De Klavertjes 4 200
OBS de Dromedaris 7A 200
Erasmusklas groep 7 180
ONS8A 180
The Eagles 180
De Slimme Sneeuwuilen 180
Toermalijn Hasselt 160
Groep 7/8 de Ark 160
BijeenAchtjes 160
Berckackers 160
De koele kikkers 140
Zonnewijzer8a 140
Haarschool8 100
Nicolaas8B 100
Hoevepower 100
De dansende potloodjes 80

 

Uitslag van de derde ronde

Deelnemer Score
Erasmusklas maandaggroep 100
OBS de Dromedaris 8B 100
BijEen Schatberg blauw B 100
BijEen Schatberg blauw A 100
De Stoere Stokstaarten 100
OJS het Scala 7/8 80
Zonnewijzer 8B 80
De Biggetjes van BB5 80
ONS8B 80
ValkoKnabbel 80
CH-B 80
BijEen Schatberg blauw C 80
Emmagroep78 80
Berckackers 80
The Whizkids 80
Eiminktoppers 80
BBD 80
Talentjes7/8C 80
Plusklas 3D 80
PWA28 80
BBC 80
5-8 80
De Koningslinde Kanjers 80
Team Lambertus 80
Hommeltjes 80
Talentjes7/8B 60
De nachtapothekers 60
Delphina 60
Dream Team 60
Meander 8B 60
De Gravertjes van 8 60
Meander 8A 60
De Zeediekers 60
Matthijsje groep 7/8 60
Rankers 60
Kindertuin Kanjers 60
OBS de Dromedaris 7A 60
Talentjes7/8A 60
OBS de Dromedaris 7B 60
DNW 2021 60
Esrein8 40
De Klavertjes 4 40
@msterd@mseGrBen 40
De Swingende Salamanders 40
Zonnewijzer8a 20
Hoevepower 20

 

Uitslag van de tweede ronde

De score van deze ronde zal in de verdere rondes worden meegenomen. 

Ronde 2 Score
5-8 100
@msterd@mseGrBen 100
BBC 100
BBD 100
BijEen Schatberg blauw A 100
BijEen Schatberg blauw B 100
BijEen Schatberg blauw C 100
De Biggetjes van BB5 100
De Brug groep 8 100
De Gravertjes van 8 100
De Koningslinde Kanjers 100
De nachtapothekers 100
De Stoere Stokstaarten 100
De Swingende Salamanders 100
De Zeediekers 100
E 100
Eiminktoppers 100
Emmagroep78 100
Erasmusklas groep 7 100
Erasmusklas maandaggroep 100
Hommeltjes 100
Kindertuin Kanjers 100
Meander 8A 100
Meander 8B 100
OBS de Dromedaris 7B 100
OBS de Dromedaris 8B 100
OJS het Scala 7/8 100
ONS8B 100
Plusklas 3D 100
PWA28 100
Talentjes7/8A 100
Talentjes7/8B 100
Team Lambertus 100
ValkoKnabbel 100
CH-B 80
De Klavertjes 4 80
De Slimme Sneeuwuilen 80
Delphina 80
DNW 2021 80
Dream Team 80
Groep 7/8 de Ark 80
Matthijsje groep 7/8 80
OBS de Dromedaris 7A 80
ONS8A 80
Rankers 80
Talentjes7/8C 80
The Eagles 80
Zonnewijzer 8B 80
Berckackers 80
BijeenAchtjes 60
De koele kikkers 60
Esrein8 60
The Whizkids 60
Toermalijn Hasselt 60
Zonnewijzer8a 60
Nicolaas8B 40
Haarschool8 20
De dansende potloodjes 0


 

Uitslag van de eerste ronde

 

De score van deze ronde zal in de verdere rondes worden meegenomen. 

Team Score
De nachtapothekers 100
Esrein8 100
OBS de Dromedaris 8B 100
OJS het Scala 7/8 100
Zonnewijzer 8B 100
ValkoKnabbel 100
De Stoere Stokstaarten 100
ONS8B 100
BBC 100
The Eagles 100
Talentjes7/8B 100
5-8 100
Talentjes7/8C 100
De Biggetjes van BB5 100
ONS8A 100
Toermalijn Hasselt 100
Matthijsje groep 7/8 100
CH-B 100
Talentjes7/8A 100
De Koningslinde Kanjers 100
Team Lambertus 100
E 100
BBD 100
BijEen Schatberg blauw B 100
BijEen Schatberg blauw C 100
Eiminktoppers 100
Hommeltjes 100
Plusklas 3D 100
@msterd@mseGrBen 100
BijEen Schatberg blauw A 100
PWA28 100
De Slimme Sneeuwuilen 100
De Brug groep 8 100
BijeenAchtjes 100
De Swingende Salamanders 80
De Zeediekers 80
De Klavertjes 4 80
The Whizkids 80
Delphina 80
Haarschool8 80
De Gravertjes van 8 80
Emmagroep78 80
Dream Team 80
Erasmusklas groep 7 80
Hoevepower 80
Rankers 80
Meander 8B 80
Meander 8A 80
De dansende potloodjes 80
Groep 7/8 de Ark 80
DNW 2021 80
Kindertuin Kanjers 80
De koele kikkers 80
Zonnewijzer8a 60
OBS de Dromedaris 7A 60
OBS de Dromedaris 7B 60
Nicolaas8B 60
Erasmusklas maandaggroep 20

 

 

Uitslag van de Proefronde

De uitslag van deze ronde zal niet worden meegenomen in de eindscore. 

Deelnemer Score Tijd
OBS de Dromedaris 8B 50 15-4-2021 14:56:53
Rankers 50 22-4-2021 20:50:45
Plusklas 3D 50 26-4-2021 11:48:27
De koele kikkers 50 30-4-2021 14:33:46
BijEen Schatberg blauw B 50 19-5-2021 12:14:19
Esrein8 40 23-4-2021 8:58:49
De Stoere Stokstaarten 40 23-4-2021 11:47:28
De Gravertjes van 8 40 11-5-2021 12:49:03
Kindertuin Kanjers 40 17-5-2021 12:19:13
Delphina 40 18-5-2021 9:03:00
Hommeltjes 40 18-5-2021 14:34:04
BijEen Schatberg blauw C 40 19-5-2021 12:13:40
ValkoKnabbel 40 19-5-2021 12:20:05
De Swingende Salamanders 40 20-5-2021 11:44:22
Talentjes7/8B 40 20-5-2021 14:14:02
Zonnewijzer 8B 40 20-5-2021 14:55:17
CH-B 30 15-4-2021 14:21:11
Erasmusklas maandaggroep 30 19-4-2021 13:59:40
Team Lambertus 30 20-5-2021 14:52:55
Nicolaas8B 20 29-4-2021 11:37:51
De dansende potloodjes 20 30-4-2021 11:21:05
The Eagles 20 18-5-2021 12:30:25
De Slimme Sneeuwuilen 20 18-5-2021 13:49:59
BijEen Schatberg blauw A 20 19-5-2021 12:03:31