Ronde 3 en tussenstand

Tussenstand Jeugdkrakercompetitie na drie ronden
Deelnemer Score
De computer krakers
Anna van Buren 8B
Schuthoek groep 8b
De Palmtoppers
De Deltakrakers
De Smarties
OCR-REG-8
VeniVidiVici
Babeelflappen3
de regenboog8
Groep7b
Emmagroep78
De Koningslinde
Hoeve Power
Sunte Werfert
Eiminktoppers
PWA Puzzel Pro's
Groep 8
Jozef8masters
Plusklas 3D
Palm Seven
Jozef7masters
De Kweks
Mastermind
Team Lambertus
Esrein8b
Triadegroep
Samensterk
Rankers
Erasmusklas Ridderkerk
Wijngaard Groep 8!
Dromedaris7a/8a
De Kaskrakers
Team VER
Spidie8
Nerdy Ninja's
ONS8a
Bovenbouw 3
Groep 8a
Pallas Athene
jmj8
7A TURBO
Groep 8b
HommelA
Fontein - groep 7
Groep8B
Winford Arnhem
De Kleine Wereld groep 8
Groep 8A Esrein
KCRW 8a
Willibrordus groep 7
Immanuelkids
De Plootjes
Koraalvissen
MarsWeijde groep 8A
Orkrakers
Groep 1
Groep 2
Bovenbouw 2
Groep8a!
groep Campus Eight
Nije Veste groep 7
De Octopus Horssen
Pvan8
DNW_2019
Morelkrakers
Aloysiusschool
Groep 3
Erasmusklas Barendrecht
Groep 4
Groep 5
Groep 8b De Sprong
The Big Smiles
de krakers
Campherbeek
Dromedaris7b
Rekenorka's
Toffe peren van groep 8
De Bonikrakers
KCRW8B
DB8!
Bovenbouw 4
Kompas groep8
Bovenbouw 1
OJS het Scala 7/8
De 26 Musketiers
DeBrug8
8A-Gang
Orkapower
Groep7ADeBron
De Breinbrekers
Tijgertjes van BB6
Jorisgroep 7
8B-Gang
Talentklas groep 7 en 8
Groep7a
De Aquarel
Groep 7 KBS De Martinus
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
150
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
140
130
130
130
130
130
120
120
120
120
120
120
120
120
110
110
110
110
110
110
100
100
100
100
100
90
90
90
90
80
80
80
80
80
70
70
70
60
60
60
60
60
60
60
60
50
50
50
50
40
40
40
40
30
30
30
10
10
0
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
 
 
   
   
   
   
score ronde 3  
Deelnemer Score
Schuthoek groep 8b
De Kaskrakers
de regenboog8
Anna van Buren 8B
Groep7b
Emmagroep78
Esrein8b
VeniVidiVici
De computer krakers
Erasmusklas Ridderkerk
Erasmusklas Barendrecht
De Deltakrakers
De Koningslinde
Hoeve Power
Sunte Werfert
Dromedaris7a/8a
Eiminktoppers
PWA Puzzel Pro's
OCR-REG-8
Groep 8
Babeelflappen3
Jozef8masters
Wijngaard Groep 8!
Groep 8A Esrein
Plusklas 3D
De Palmtoppers
Palm Seven
Jozef7masters
De Smarties
Samensterk
De Kweks
Mastermind
Team Lambertus
De Octopus Horssen
HommelA
7A TURBO
Triadegroep
Groep 8b
Team VER
Spidie8
Groep8B
Aloysiusschool
Groep 2
Nije Veste groep 7
de krakers
Orkrakers
Rankers
Nerdy Ninja's
ONS8a
Bovenbouw 2
Bovenbouw 3
Groep 8a
Pallas Athene
Willibrordus groep 7
The Big Smiles
Immanuelkids
Fontein - groep 7
MarsWeijde groep 8A
jmj8
Rekenorka's
De Kleine Wereld groep 8
Groep 1
Koraalvissen
Winford Arnhem
Kompas groep8
KCRW 8a
De Plootjes
Pvan8
Orkapower
Groep 5
Groep 8b De Sprong
Bovenbouw 1
Dromedaris7b
Morelkrakers
Groep 4
Groep 3
Groep7a
Talentklas groep 7 en 8
Groep8a!
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
50
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
40
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
20
20
20
20
20
10
10
10
10
10
0